Ходурська Мар’яна виборола призове місце у фаховій Всеукраїнській олімпіаді!

17-20 квітня  2018 року в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна  (ДНУЗТ)  відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Транспортні технології: організація перевезень і управління на транспорті (за видами)». Авіаційні перевезення на даному заході представили студенти Факультету транспортних технологій (ФТТ) Національного авіаційного університету:  Рудницька Ольга, Вірун Богдан, Соскова Дар’я, Сиротюк Марія, Ходурська Мар’яна та Ярош Олександра. Прийняти участь в олімпіаді дані студенти вирішили після поглибленого вивчення дисципліни «Дослідження операцій в транспортних системах» під керівництвом к. ф.-м. н.,  доцента Коновалюк Валентини Станіславівни.

Перед учасниками олімпіади з вітальним словом виступили ректор ДНУЗТ д.т.н., професор Пшінько Олександр Миколайович та декан факультет

у Управління процесами перевезень к.т.н., доцент Вернигора Роман Віталійович.

Олімпіада проходила в два тури. На першому турі студенти мали розв’язати задачі, пов’язані з організацією перевезень, наприклад: розробити розклад руху транспорту; побудувати сітьовий графік комплексу робіт по обслуговуванню транспортних одиниць; змоделювати роботу агентств з продажу та бронювання; скласти оптимальний план перевезень за відповідним критерієм та ін.

Другий тур олімпіади включав комп’ютерне тестування з фахових  дисциплін: Транспортне право, Логістика, Вантажні та пасажирські перевезення, Дослідження операцій, Основи теорії транспортних процесів та систем.

За результатами  нелегких олімпійських змагань студентка 4 курсу ФТТ М. Ходурська зайняла ІІІ місце! Під час вручення диплому організаторами олімпіади було зазначено, що Мар’яна мала один із найкращих балів за результатами тестування.

Крім насиченої роботи в аудиторіях університету учасники заходу мали можливість відвідати підприємство Інтерпайп Сталь та ознайомитися із сучасними підходами до організації праці на великому підприємстві. Студентам ФТТ також було цікаво відвідати екскурсію до Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова.

Отже, наші щирі вітання та побажання подальшого наукового росту  всім учасникам Всеукраїнської студентської олімпіади з транспортних технологій! Окрема подяка керівництву ДНУЗТ за чудову організацію змагань та науковому керівнику студентів ФТТ В.С. Коновалюк за її вміння зацікавити молоде покоління майбутніх фахівців та довести їх до перемоги!

Адміністрація ФТТ

«Підводячи підсумки, хочу сказати, що ця подорож подарувала нам багато емоцій і спогадів. Ми вдячні Валентині Станіславівні за те, що вона нас готувала, підтримувала і була з нами від моменту підготовки до завершення подорожі у Києві. Хочемо побажати їй хороших студентів, натхнення у роботі та чудових подорожей зі своїми учнями!»

Рудницька Ольга, студентка ОР-305 ФТТ, учасниця ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Транспортні технології: організація перевезень і управління на транспорті (за видами)».