Теорія+практика: 7 Wastes

21.04.2018 в рамках семінарів «Supply Chain Management. Lean6Sigma» відбувся практикум для студентів ФТТ на тему: « 7 Wastes ». Головним тренером в цей раз був консультант з логістики та автоматизації Олександр Славов, який реалізовував ідею бережливого виробництва (Lean Management) в Kuehne-Nagel Ukraine.

Ми обговорили: чому важливо знати теорію моделювання бізнес-процесів; які втрати (Wastes) слід уникати при організації виробництва товару або послуги.

Порадувала активна дискусія студентів, серед яких вже є агенти з організації та продажу перевезень, бортпровідники і логісти. Маючи невеликий досвід роботи, нове покоління фахівців вже може визначити проблеми авіапідприємств і згенерувати ідеї вдосконалення бізнес-процесів на ринку транспортних послуг.

Олександр Славов – консультант з логістики та автоматизації, випускник кафедри організації авіаційних перевезень, 2005 р

компетенції:

  • Global Supply Chain Support (Teva Pharmaceutical)
  • Бережливе виробництво / Lean Management (Kuehne-Nagel Ukraine)
  • Управління проектами:

– Контрактна логістика (L’Oreal, BOSCH)

– Розробка і впровадження WMS (Multi-Level Picking, Kuehne + Nagel)

  • Консультант / Бізнес-аналітик з логістики та системі управління складом:

– роздрібна торгівля (Kosmo)

– Виробництво (Ecosoft)

– Розподільчий центр (Brocard, Москва)

– Вхідна / Вихідна логістика (АНТК Антонова, Завод Авіант)

  • ERP консультант по автоматизації (FIM Group; Біокон; Київстар; КЕГОК Астана; Вид. РАНОК)

 

Найкраща академічна група ФТТ

Cтудентський колектив групи ОП-303 Факультету транспортних технологій зайняв III місце у конкурсі  “Найкраща академічна група Національного авіаційного університету!”

ВІТАЄМО! ВИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ, НАША НАДІЯ!

Колектив ФТТ БАЖАЄ ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ УСІМ СТУДЕНТАМ!

Щиро дякуємо за підтримку та активну працю зі студентами заступнику з виховної роботи НАДІЇ ГАВРИЛЮК!!!

Транспортні Технології

Для багатьох людей основною характеристикою сучасного світу є динамізм, а філософією життя – мобільність. Такий світогляд сприяє активному розвитку науки про транспорт і транспортні технології як необхідних складових успішних, соціально орієнтованих економік.

Випускники спеціальності «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» – це еліта інженерів з транспорту, які створюють авіаційний бізнес, щоб надавати високоякісні послуги за прийнятну для суспільства ціну. Адже саме авіація багатьом із нас допомагає у пізнанні цікавих країн, здійсненні романтичних подорожей, реалізації бізнес-ідей!!!

 XVIIІ Міжнародно науково-практична конференція молодих учених і студентів “Політ. Сучасні проблеми науки”

04 квітня відбулося засідання секції Транспортні технології XVIIІ Міжнародно науково-практичної конференції  молодих учених і студентів “Політ. Сучасні проблеми науки”

З доповідями виступили студенти Факультету транспортних технологій. Були розглянуті актуальні питання стану і перспектив української комерційної авіації, а також перспективи використання новітніх технологій для авіаційних робіт і послуг.